Altany ogrodowe, Domki

Coraz większa ilość Polaków rezygnuje z tradycyjnych form odpoczynku, takich jak zagraniczne wyjazdy do kurortów na rzecz ich własnych działek. Pozwala nam to na całkowity relaks, pozostając stosunkowo blisko naszego domu, a jednocześnie daleko od zgiełku centrów miasta. Jest jednak sposób, aby nieco unowocześnić naszą własną oazę spokoju.

Pewnie jesteście ciekawi, o czym mowa? Otóż o domkach modułowych! Pozwólcie, że pokażemy wam, czemu są one tak interesującym kąskiem dla ludzi poszukujących nowości.

To takie proste

Na samym początku, wszyscy działkowicze mogą się zastanawiać nad tym, w czym są one lepsze od klasycznej, murowanej altanki. Tradycyjne budownictwo oznacza w większości wypadków większe zaangażowanie – zarówno poświęconego czasu, jak i zasobów finansowych opuszczających nasz portfel lub konto bankowe. A to zaledwie początek! Musimy również uzyskać pozwolenie na budowę, zatrudnić ekipę budowlaną, zakupić materiały, czuwać nad poprawnym przebiegiem budowy… Może się to okazać zbyt problematyczne dla wielu ludzi, stale zabieganych wśród swoich codziennych spraw.

Altanka na działce od firmy Mastertec

A gdybyśmy spojrzeli na to, jak to jest z domami modułowymi? Sama budowa polega na montażu odpowiednich elementów. Daje nam to możliwość dalszej rozbudowy budynku, zarówno w poziomie, jak i w pionie. Jesteśmy także odciążeni w kwestii sprawdzania wszystkich materiałów czy instalacji, gdyż zrobi to za nas producent.

Czas

Czymś, czego nie sposób nie docenić w tej technologii, to jak szybko ostateczna wersja jest oddawana do użytku. Działkowicze, wasza altanka może być gotowa już w kilka dni od momentu wyjazdu z fabryki! Co więcej, jeżeli będzie trzeba, mogą być one wyposażone we wszystko to, co jest potrzebne do komfortowego przebywania w nim, a kto wie, może nawet zamieszkania?

Podsumowanie

Wielu z nas wciąż decyduje się na cegłę i beton, gdyż właśnie tego jest najwięcej wokół nas. Czasami nie zdajemy sobie sprawy z dobroci danej technologii i nie chcemy ryzykować naszych ciężko zaoszczędzonych pieniędzy na coś, czego nie znamy. Może dobrym pomysłem będzie zbudowanie małego modułowego domu na naszej działce? W ten sposób na własnej skórze odczujemy, jak świetne jest to rozwiązanie!

Źródło zdjęć: mastertec.biz.pl

 

GARDENA — Inspirujące ogrodnictwo

Wyposażenie, Woda, Oświetlenie, Meble

Oczko wodne - piękny akcent ogrodu

Woda działa na nas relaksująco, uspokaja nas, rozluźnia. Cudownie, jeśli będziemy mieli ją na wyciągnięcie ręki w naszym ogrodzie. Piękne ...

Jak wybrać dobre meble ogrodowe?

Klimat panujący obecnie w Polsce nie jest dobry dla elementów, które muszą stać na zewnątrz przez cały rok. Gorące, upalne ...

Wykończenie ogrodu – zabezpieczenie chodników, oczek i rabatek

Projektowanie przydomowego ogrodu jest zadaniem trudnym, ale sprawiającym wiele radości i przynoszącym satysfakcję. Samodzielna uprawa roślin, stworzenie strefy wypoczynkowej oraz mi...