Ogrodzenia, Żywopłoty

Prawie każdy posiadacz domu chciałby, aby na jego posesji znajdował się efektowny i zadbany żywopłot. O ile samo wyhodowanie tego elementu nie jest wielkim wyzwaniem, o tyle przycinanie i odpowiednie kształtowanie żywopłotu może być problematyczne, szczególnie gdy nie dysponujemy odpowiednim sprzętem. Dobrym pomysłem jest zapoznanie się z ofertą nożyc do żywopłotu firmy Husqvarna. Z pewnością pomogą one w regularnej pielęgnacji Twojego ogrodzenia.

Rozmiar dopasowany do Twoich potrzeb

Najważniejszą cechą nożyc do żywopłotu Husqvarna jest to, że można dostosować ich rozmiar do potrzeb indywidualnego użytkownika. Dzięki regulowanemu tylnemu uchwytowi już nigdy nie spotkasz się z problemem za długich lub za krótkich nożyc. Teraz wystarczy jeden przycisk, aby dopasować długość do Twoich indywidualnych potrzeb i umożliwić Ci wydajną oraz co najważniejsze komfortową pracę.

Szybki i delikatny rozruch dzięki precyzyjnym nożom

Silnik i rozrusznik zostały tak zaprojektowane, aby maszyna mogła być uruchomiona jak najszybciej przy jak najmniejszym wysiłku. Zazwyczaj problemem jest duży opór linki, który sprawia, że włączenie nożyc do żywopłotu wymaga siły. W tym momencie Husqvarna ograniczyła opór linki o nawet 40%, dzięki czemu korzystanie z nożyc stało się jeszcze przyjemniejsze. Zazwyczaj przy podcinaniu żywopłotu problematyczne jest dojście do trudno dostępnych miejsc. Przez to ogrodzenie nie zawsze wygląda tak, jakbyśmy sobie tego życzyli. Przyczyną takiego stanu rzeczy są zbyt krótkie ostrza stosowane w większości nożyc. Sprzęt Husqvarny jest pozbawiony tej wady. Długie i precyzyjne ostrza to gwarancja swobodnego przycinania oraz kształtowania żywopłotu. Koniec z mało estetycznym i poszarpanym ogrodzeniem.

Wygoda i intuicyjność. System Lowvib

Produkty Husqvarna są zaprojektowane w taki sposób, aby użytkownik mógł łatwo z nich korzystać. Stąd właśnie tak silny nacisk kładziony jest na intuicyjność sprzętu. Chodzi o to, żebyś nie musiał wykonywać zbędnych ruchów i nie marnował cennego czasu. Właśnie z tego powodu nożyce do żywopłotu Husqvarna wyposażone są w funkcje automatycznego powrotu włącznika do pozycji ON. Dzięki temu ponowny rozruch zajmuje jeszcze mniej czasu.

Przycinanie żywopłotu prawie zawsze wiąże się z silnymi drganiami, które skutecznie uprzykrzają cały zabieg. Nawet po krótkotrwałym przycinaniu ręce oraz barki bolą, co powoduje, że potrzebna jest przerwa, a skracanie żywopłotu przestaje być przjemnością. Specjaliści z Husqvarna wpadli na pomysł jak pozbyć się tego problemu i oszczędzić Twoje ręce. Nożyce wykorzystują system LowVib, który polega na wyposażeniu sprzętu w specjalne wkładki, które pochłaniają wszelkie drgania i sprawiają, że praca z nożycami do żywopłotu Husqvarna to czysta przyjemność pozbawiona jakiegokolwiek dyskomfortu spowodowanego drganiami maszyny.

Regulowana listwa tnąca

Wielkim plusem produktów Husqvarna jest możliwość regulowania listwy tnącej, co powoduje wydajniejszą pracę i znacznie redukuje zmęczenie. Teraz możesz dostosować listwę indywidualnie do Twoich potrzeb i sprawić, że Twój żywopłot będzie jeszcze dokładniej przycięty oraz efektowny. Jak widzisz nożyce do żywopłotu oferowane przez Husqvarna to sprzęt, który zamienia ciężką pracę w przyjemność i znacznie ułatwia pielęgnację Twojego ogrodzenia. Przemyślane projekty i intuicyjna obsługa to tajemnica, za którą kryje się sukces marki.

Zainteresuje Cię również:

GARDENA — Inspirujące ogrodnictwo

Ogrodzenia, Bramy, Garaże

Montaż i akcesoria do paneli ogrodzeniowych - sam wyznacz granice swojej działki

Montaż paneli ogrodzeniowych to prosty sposób na stworzenie trwałego i bezpiecznego ogrodzenia. Jak wygląda proces mocowania paneli ogrodzeniowych? Jakie akcesoria do...

Jak dbać o żywopłot? Pielęgnacja i przycinanie

Chcesz cieszyć się zdrowym i bujnie rozwijającym się żywopłotem? Podpowiadamy, jak pielęgnować żywopłot, by przez cały rok cieszyć się jego pi...

Brama garażowa segmentowa - na jakiej działce sprawdzi się najlepiej?

Szczególnie istotnym elementem wykończenia każdego garażu jest brama zabezpieczająca pojazdy oraz wartościowe akcesoria przed kradzieżą. Często stosowanym modelem jest wersja se...