Baza Firm Ogrodniczych


Sklep.Nawodnienia.pl

Dane adresowe:

Ulica i Nr: Gliwicka 213
Kod Pocztowy: 42-603
Miasto: Tarnowskie Góry
Województwo: Śląskie
Dane kontaktowe:

Email: sklep(at)nawodnienia.pl
Strona www: sklep.nawodnienia.pl/

Opis Firmy: Nawodnienia.pl Sp. z o.o. specjalizujemy się w systemach nawadniających. Oferujemy usługi projektowania i montażu nawodnień oraz prowadzimy sklep stacjonarny i internetowy z asortymentem do nawodnień oraz akcesoriami ogrodniczymi. Sprzedaż hurtowa oraz detaliczna.
Zapewniamy konkurencyjne ceny, rabaty do większych zamówień, a przede wszystkim fachowe doradztwo i wysokiej jakości sprzęt sprawdzony w praktyce.

Serdecznie zapraszamy monterów i firmy ogrodnicze do zaopatrywania się w naszej hurtowni. Posiadamy duże stany magazynowe i indywidualne podejście.

Nasz sklep online: https://sklep.nawodnienia.pl/
Zachęcamy do kontaktu.

Opis działalności / Oferta: W ofercie posiadamy, produkty z kategorii:

- Nawadnianie trawnika (zraszacze rotacyjne, zraszacze statyczne i impaktowe, dysze nawadniające rotacyjne i statyczne, studzienki elektrozaworowe i studzienki poborowe)

- Nawadnianie roślin (linie kroplujące, emitery i kroplowniki, mikro zraszacze i zamgławiacze, wężyki pvc, reduktory ciśnienia)

- Sterowniki nawadniania (sterowniki RainBird, Hunter, Solem, elektrozawory, czujniki pomiarowe, sterowniki bateryjne, sterowniki modułowe, przewody elektryczne)

- Kształtki i złącza (złączniki do rur pe, złączki do linii kroplującej, kształtki do reduktora, kształtki gwintowane, złączki wciskane, opaski)

- Rurociągi i armatura (rury do nawadniania pe, filtry, zawory)

- Akcesoria ogrodowe (węże ogrodowe, węże specjalistyczne, narzędzia ogrodowe, zraszacze pistoletowe, zraszacze stojące, przyłącza na kran ogrodowy, łączniki do wężów ogrodowych, żyłki tnące)

- Układy pompowe (pompy zatapialne do deszczówki, pompy do wody brudnej, pompy hydroforowe, pompy głębinowe, urządzenia sterujące do pomp, osprzęt do pomp)

- Zbiorniki na wodę i deszczówkę (zbiorniki podziemne, zbiorniki na deszczówkę naziemne, zbiorniki dekoracyjne na deszczówkę, zbiorniki na deszczówkę z montażem do rynny, dekoracyjne punkty poboru wody, zestawy napełniające)

Sprawdzony asortyment, szybka wysyłka, fachowa pomoc!
Informacje:

Zasięg działalności: Krajowy
Godziny otwarcia: sklep online
Dni pracy:
  • poniedziałek
  • wtorek
  • środa
  • czwartek
  • piątek
  • sobota
  • niedziela

  
GARDENA — Inspirujące ogrodnictwo

Szukaj Firmy

Chętnie czytane

Domek narzędziowy niezbędny na każdej działce

Na każdej posesji, działce rekreacyjnej czy nawet ogródku działkowym, z czasem zaczynamy gromadzić coraz większą ilość narzędzi, przyrządów i sprzętów. Je...

Dlaczego drzewka owocowe nie kwitną i nie owocują?

Piękne kwitnące drzewka owocowe są ozdobą wiosennego i letniego ogrodu. Niestety często zdarza się, że w okresie wegetacji drzewa kwitną ma...

Aeracja, wertykulacja, piaskowanie - Zabiegi pielęgnacyjne trawnika

Aby prawidłowo pielęgnować nasz trawnik powinniśmy pamiętać o trzech pojęciach: wertykulacja, aeracja i piaskowanie trawnika. Często zdarza się, że pamiętamy ty...