Porady, Pielęgnacja, Prace w ogrodzie

Specjalistyczna wykaszarka bez wątpienia ułatwia wiele prac ogrodniczych i jest niezwykle pomocna. Współcześnie przy stosowaniu dużej ilości nowoczesnych technologii mamy do wyboru mnóstwo funkcji, które jeszcze bardziej usprawnią wykonywanie czynności z wykaszarką. Jedną z firm oferujących szeroki wybór różnorodnego sprzętu i akcesoriów jest marka McCulloch.

Marka z wieloletnią tradycją

Historia marki sięga roku 1943, kiedy to Robert McCulloch zainaugurował działalność firmy McCulloch Motors Company. Kiedy minęło kilka lat firma zmieniła siedzibę z Wisconsin na Kalifornię i wyprodukowała pierwszą pilarkę. Przełomowym momentem, który zrewolucjonizował branżę i ułatwił wiele prac wykonywanych w lasach, był rok 1949 i wprowadzenie lekkiej pilarki do obsługiwania przez jedną osobę. Lata 50. to okres wzmożonego rozwoju firmy i rozszerzenia grona klientów. Firma zmieniła nazwę na McCulloch Corporation w 1959 roku, a jej pilarki zaczęły zdobywać uznanie konsumentów na całym globie. W latach 70. i 80. firma produkowała już nie tylko pilarki, ale również inny sprzęt ogrodowy taki jak: nożyce do żywopłotu, dmuchawy i wyka szarki żyłkowe. Pod koniec lat 80. marka przeniosła się do Arizony. Została tam otwarta całkiem nowa siedziba oraz centrum dystrybucyjne. Cały czas stawiano na rozwój i wykorzystywanie do produkcji jak najbardziej zaawansowanych technologii. Od 2008 roku firma McCulloch należy do Husqvarna Group. Obecnie korzystając z oferty firmy możemy nabyć każdy sprzęt pomocny w pracy ogrodowej m.in. nożyce, kosiarki, traktory ogrodowe, pilarki.

Kosa spalinowa McCulloch

Jeśli potrzebujesz solidnej wykaszarki spalinowej to warto rozważyć ofertę McCulloch i przyjrzeć się zaletom modelu B40 B Elite. Jest to sprzęt, który z powodzeniem sprawdzi się nawet przy najtrudniejszych zadaniach. Posiada silnik skonstruowany w technologii OxyPower. Dzięki takiemu rozwiązaniu możliwa jest redukcja spalin aż o 70%, mniejsze zużycie paliwa oraz uzyskanie większej mocy. Cały komplet tworzą następujące elementy: głowica żyłkowa, nóż i osłona Combi. Dzięki głowicy żyłkowej Tap’ n Go możliwa jest szybsza praca. Kolejną istotną funkcją urządzenia jest Soft Start, która redukuje siłę wykorzystywaną do uruchomienia, a tym samym znacznie ułatwia rozruch. Dodatkową wygodą są szelki z szerokimi pasami a także specjalnie regulowany uchwyt. Uruchamianie wykaszarki jest łatwiejsze dzięki ręcznej pompce paliwa. Ponadto, urządzenie posiada automatyczny włącznik/wyłącznik, układ tłumienia drgań oraz tarczę do trawy. Osłona Combi może być używana z nożem do trawy, ale również z głowicą żyłkową. Co więcej, możliwy jest sprawny i szybki demontaż filtra powietrza. Można go wykonać bez używania jakichkolwiek specjalistycznych narzędzi. Warto dodać, że w ofercie McCulloch znajdziemy też szereg akcesoriów do kosy np. okulary i osłonę na twarz, żyłki, świece zapłonowe i inne.

Więcej potrzebnych informacji o produktach, instrukcje obsługi, odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania i wszelkie szczegóły można znaleźć na stronie internetowej producenta: http://www.mcculloch.com/pl/products/trimmers-brushcutters/b40-b-elite/.

Postaw na jakość i zaawansowane technologie

Wybierając produkty marki McCulloch otrzymujemy gwarancje najwyższej jakości wykonania z dbałością o każdy, nawet najmniejszy detal oferowanego sprzętu. Ponadto, urządzenia są niezawodne i niezwykle trwałe oraz w znacznym stopniu usprawniają pracę. Urządzenia marki są łatwo dostępne i można je nabyć w sklepach na całym świecie, a najlepszą gwarancją ich jakości jest mnóstwo zadowolonych klientów, którzy od lat korzystają ze sprzętów McCulloch.

GARDENA — Inspirujące ogrodnictwo

Porady, Pielęgnacja, Ochrona roślin

Zakup farby to duże wyzwanie

Każdy z nas raz na jakiś czas dochodzi do wniosku, że należy odświeżyć wnętrze domu. Pomysłów jest bardzo dużo. Od mo...

Kiedy czyścić i konserwować rynny? Jesień to najlepsza pora.

Jeśli zastanawiacie się kiedy najlepiej zabrać się do konserwacji systemu rynnowego własnego domu to jesień jest najlepszą porą. Czemu? Liście ...

Domowa uprawa zdrowych ziół

Suszona bazylia, majeranek, mięta, szałwia, tymianek, pietruszka czy szczypiorek nie smakują, tak jak świeże. Dlatego zimą najlepszym sposobem na świeże ...