Meble ogrodowe

Ławka to jeden z podstawowych typów mebli ogrodowych. Sprawdzi się w każdym ogrodzie – niezależnie od jego wielkości i stylu. Jeśli także chcesz kupić wysokiej jakości ławkę, zobacz modele przeznaczone do użytku w przestrzeniach publicznych!

 

Dobra ławka powinna być solidnie wykonana, wytrzymała oraz komfortowa. Niestety, nie wszystkie modele, które możemy znaleźć obecnie w sprzedaży, spełniają te właśnie wymagania. Jak zatem wybrać najlepszą ławkę do ogrodu?

 

Miejskie ławki – tworzone z myślą o trwałości

Jeśli do ogrodu poszukujemy wysokiej klasy ławki, w takim przypadku warto przede wszystkim skoncentrować się na modelach przeznaczonych do użytku w przestrzeniach publicznych. Dlaczego?

 

Ławki miejskie wyróżniają się przede wszystkim wyjątkową wytrzymałością oraz odpornością na czynniki zewnętrzne, w tym na warunki atmosferyczne oraz na uszkodzenia mechaniczne – z tego też powodu ławki te określane są jako wandaloodporne.

 

Do produkcji ławek miejskich stosuje się przede wszystkim wytrzymałą stal grubościenną, a także naturalne drewno impregnowane, dzięki czemu jest ono skutecznie zabezpieczone przed wilgocią.

 

Ławki miejskie oferowane są w różnych wariantach wzorniczych do wyboru – z oparciami i bez oparć, z podłokietnikami i bez nich, w stylu klasycznym i nowoczesnym, a także w różnych rozmiarach. Wobec tego ławkę można bez problemu dobrać do każdego ogrodu.

 

Wobec tego ławka miejska jest w stanie posłużyć na jeszcze dłuższy czas w porównaniu z tańszymi ławkami ogrodowymi. To najlepszy wybór dla tych kupujących, którzy wolą postawić na wysoką jakość!

 

Ławka miejska – gdzie można ją zakupić?

Aktualnie sprzedaż ławek miejskich prowadzi wiele firm. Jedną z nich jest firma KAR STAL, która specjalizuje się w produkcji mebli miejskich już od lat. Wysokiej jakości meble ogrodowe firmy KAR STAL to doskonała propozycja zarówno do przestrzeni publicznych, jak również do prywatnych ogrodów. Zamówienia na można składać TUTAJ.

 

Ceny ławek miejskich są wyższe w porównaniu do modeli tworzonych z myślą o użyciu w przydomowych ogrodach. Za ławkę z oparciem zapłacimy od około 300 do 500 złotych, ale dostępne są także droższe modele w zależności od konstrukcji i zastosowanych materiałów.

 

Zatem wtedy, gdy szukasz solidnej ławki, warto sprawdzić modele miejskie. Doskonale sprawdzą się także w przydomowym ogrodzie i będą mogły posłużyć na długi czas!

GARDENA — Inspirujące ogrodnictwo

Meble, Wyposażenie, Woda, Sprzęt

Oczko wodne - piękny akcent ogrodu

Woda działa na nas relaksująco, uspokaja nas, rozluźnia. Cudownie, jeśli będziemy mieli ją na wyciągnięcie ręki w naszym ogrodzie. Piękne ...

Jak ogrzać taras w chłodne wieczory?

Promiennik ciepła to prosty i bezpieczny sposób na ogrzanie tarasu wiosną i jesienią, przyda się także w letnie, chłodne wieczory. Wy...

Doceń praktyczność mebli metalowych

Meble metalowe wykorzystywane są w różnego rodzaju zakładach pracy i budynkach użyteczności publicznej. Znajdziemy je w szkołach pod postacią wygodnych ...