Baza Firm Ogrodniczych


Eko-Bord System

Dane adresowe:

Ulica i Nr: Platynowa 17
Kod Pocztowy: 62-052
Miasto: Komorniki - Poznań
Województwo: Wielkopolskie
Dane kontaktowe:

Tel: +48 61 810 71 60
Fax: +48 61 810 71 60
Email: biuro@ekobord.pl
Strona www: www.ekobord.pl

Opis Firmy: Obrzeża trawnikowe EKO-BORD są produkowane przez naszą firmę od 2000r. Przez ten czas zdobyły uznanie wielu brukarzy, wykonawców i projektantów terenów zielonych w całym kraju.

W 2004 roku wprowadziliśmy do sprzedaży nowe obrzeże o wysokości 58mm (Eko-Bord Max).

W celu uzupełnienia naszej oferty w 2009 roku do naszego asortymentu dodaliśmy kolejne wysokości obrzeży: 27mm (Eko-Bord Mini) i 78mm (Eko-Bord Grand).

W 2010 roku obserwując rynek obrzeży ogrodowych postanowiliśmy wprowadzić kolejny produkt: Eko-Palisadę alternatywę dla drewnianych płotków i palisad, która doskonale nadaje się do wyznaczania ścieżek, odgradzania rabat, tworzenia nawierzchni ogrodowych.

Przez wiele lat promujemy nasze produkty na największych targach budowlanych i ogrodniczych w Polsce takich jak np. Budma, Gardenia, Zieleń to Życie, Międzynarodowych Targach Katowickich oraz wielu innych imprezach targowych w całym kraju.

Od samego początku wszystkie nasze produkty wykonywane są wyłącznie z surowców pochodzących z recyklingu, co nie jest bez znaczenia dla naszego środowiska naturalnego.

Opis działalności / Oferta: Jesteśmy producentem:
- obrzeży trawnikowych Eko-Bord
- Palisad ogrodowych
- Podstawek pod płyty tarasowe
- Kratek trawnikowych
Informacje:

Zasięg działalności: Międzynarodowy
Dni pracy:
  • poniedziałek
  • wtorek
  • środa
  • czwartek
  • piątek
  • sobota

Mapa:
Jak dojechać:
Galeria / Zdjęcia :
  

Szukaj Firmy

GARDENA — Inspirujące ogrodnictwo

Najchętniej czytane artykuły

Domek narzędziowy niezbędny na każdej działce

Na każdej posesji, działce rekreacyjnej czy nawet ogródku działkowym, z czasem zaczynamy gromadzić coraz większą ilość narzędzi, przyrządów i sprzętów. ...

Aeracja, wertykulacja, piaskowanie - Zabiegi pielęgnacyjne trawnika

Aby prawidłowo pielęgnować nasz trawnik powinniśmy pamiętać o trzech hasłach jak: wertykulacja, aeracja i piaskowanie trawnika. Często zdarza się, że pa...

Ogólna charakterystyka i klasyfikacja warzyw

Warzywa to rośliny zielne, których różne ich części używamy jako pokarm np.: korzenie łodygi liście kwiatostany owoce Spożywanie warzyw jest powszechnie w większości kultur, zawierają wartościowe sk...