Porady, Pielęgnacja, Ochrona..


Baza Firm Ogrodniczych


Bergenia Szkółka Bylin

Dane adresowe:

Ulica i Nr: Kokotów 574
Kod Pocztowy: 32-002
Miasto: Kokotów
Województwo: Małopolskie
Dane kontaktowe:

Tel: 604 774 818
Email: kwietnik-bergenia@o2.pl
Strona www: kwietnik.com.pl/

Opis Firmy: Bergenia Szkółka Bylin

Szkółka roślin„Bergenia” prowadzi działalność w miejscowości Kokotów koło Węgrzyc Wielkich pod Krakowem i specjalizuje się w hurtowej i detalicznej sprzedaży roślin. Zlecenia można składać w Internecie, także z dostawą na terenie całego kraju, dzięki czemu zakupy można zrobić bez wychodzenia z mieszkania.

Firma rozpoczęła własną działalność na początku trzeciego tysiąclecia, sprzedając między innymi rośliny ozdobne wieloletnie. Większość jej asortymentu to gotowe sadzonki w doniczkach, jednakże w sprzedaży znajdują się sadzonki z globu. Razem na nabywców czeka przeszło trzy tysiące różnorodnych pozycji, zwłaszcza skalne byliny oraz rabatowe, kwiaty wieloletnie, trawy ozdobne, zioła czy paprocie, pnącza, krzewinki, drzewa i krzewy liściaste i iglaste.

Pracownicy szkółki „Bergenia” zawsze są do dyspozycji klientów – doradzą w doborze odpowiednich roślin do ogrodu czy też na skwer wokół firmy. Zamówienia realizowane są błyskawicznie z atrakcyjnymi kosztami przesyłek. Zapraszamy do bliższego zapoznania się z pełną gamą roślin czekających w szkółce!
Informacje:

Zasięg działalności: Krajowy

Mapa:
Jak dojechać:
Galeria / Zdjęcia :
  

Szukaj Firmy

Owoce / Warzywa

Agrest

Agrest rośnie dziko w południowej i środkowej Europie oraz na Kaukazie. Je...

Warzywnik zamiast rabaty kwiatowej

Nie tylko rabaty kwiatowe pięknie wyglądają. Odpowiednio dobrane warzywa potrafią stworzyć równie ci...