Porady, Pielęgnacja, Ochrona..


Baza Firm Ogrodniczych


Pini Ogród Projektowanie Ogrodów

Dane adresowe:

Ulica i Nr: Kwartowa 3/6
Kod Pocztowy: 31-419
Miasto: Kraków
Województwo: Małopolskie
Dane kontaktowe:

Tel: 531 929 186
Strona www: piniogrod.net

Opis Firmy: Firma Pini Ogród zakładaniem i projektowaniem ogrodów trudni się już od 8 lat. Dzięki olbrzymiej wiedzy oraz zdobytemu doświadczeniu zakłada dla klientów interesujące i praktyczne miejsca relaksu w ogrodach. Kraków i pobliskie miejscowości w promieniu 30 km to naczelny teren działalności firmy.

Profil usług firmy jest przekrojowy i włącza wszystko, co potrzebne jest do przygotowania zachwycającego ogrodu niezależnie od jego przestrzeni. Pracownicy firmy radzą w doborze idealnych rozwiązań, tworzą kosztorysy, a po dokładnych uzgodnieniach z interesantem przystępują do wypracowania szkiców koncepcyjnych oraz wykonawczych razem z wizualizacją komputerową – z nią można wyraźnie zobaczyć, jak może prezentować się nowy ogród. Oferta zawiera też bezpłatne przeglądy zieleni.

Od roku 2013 firma rozpoczęła też świadczenie usługi instalacji specjalnego systemu nawadniania na bieżąco analizującego popyt na wodę. Wykonuje instalacje oświetleniowe, aranżowanie ścieżek oraz świadczy inne usługi. Cała oferta jest przytoczona na witrynie.

Pini Ogród Projektowanie Ogrodów – chcących mieć śliczny ogród zapraszamy na stronę firmy!
Informacje:

Zasięg działalności: Lokalny

Mapa:
Jak dojechać:
Galeria / Zdjęcia :
  

Szukaj Firmy

Owoce / Warzywa

Agrest

Agrest rośnie dziko w południowej i środkowej Europie oraz na Kaukazie. Je...

Podstawowe zasady pielęgnacji krzewów owocowych

Zdrowe i piękne owoce z własnego ogrodu to szczególna nagroda za całoroczne ...