Baza Firm Ogrodniczych


EKO-INVEST Artur Smelczyński

Dane adresowe:

Miasto: Rychwał
Województwo: Wielkopolskie
Dane kontaktowe:

Email: eko.invest.as@wp.pl
Strona www: www.eko-invest24.pl

Opis Firmy:

Firma EKO-INVEST powstała w 2005 roku, jednak jej korzenie sięgają już lat wcześniejszych. Początkowo firma prowadzona była przez braci Damiana i Artura Smelczyńskich skąd pochodziła nazwa DAMART. Wówczas jej działalność opierała się na wykonywaniu prac ślusarskich. W roku 2005 roku każdy z braci rozpoczął prowadzenie działalności osobno.

Dzisiejszy EKO-INVEST do 2007 roku funkcjonował pod nazwą „Węglik”, ponieważ jego profil działalności dotyczył głównie handlu opałem: węgiel, miał, drewno, brykiet. Zaopatrywane w asortyment opałowy były szkoły, ośrodki zdrowia, przedsiębiorstwa. Na szerszą skalę odbywał się handel ekologicznym opałem jakim jest brykiet z trocin. Nacisk na ekologię przyczynił się do zmiany nazwy na EKO-INVEST.
Z biegiem lat analizując potrzeby rynku a co najważniejsze potrzeby potencjalnego KLIENTA rozszerzona została działalność o produkcję i sprzedaż galanterii ogrodowej. Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów a także uwzględniając jego wizję możemy zaoferować oryginalne i niepowtarzalne: domki letniskowe, place zabaw,drewutnie, zadaszenia, tarasy, wiaty, altanki, meble ogrodowe itp.


Opis działalności / Oferta:

Obecnie nasz profil działalności dotyczy budowy placów zabaw, altan, wiat, podjazdów dla niepełnosprawnych, przystanków autobusowych oraz pozostałą architekturę drewnianą.
Wykonujemy je od podstaw,gdyż jesteśmy ich producentem. Ponadto jesteśmy dystrybutorem urządzeń zewnętrznych fitness oraz brykietu drzewnego. Zajmujemy się zagospodarowaniem terenów zielonych, budową i wyposażeniem boisk sportowych. Urządzenia na Publiczne Place Zabaw oraz Outdoor Fitness posiadają Deklarację zgodności z zgodną z normą dot. Publicznych Placów Zabaw i Siłowni Zewnętrznych lub certyfikat. Ponadto Jesteśmy dystrybutorem elementów na place zabaw bujaków, huśtawek,itp oraz kotw metalowych.
Odbiorcami naszych produktów są instytucje państwowe : gminy, sołectwa ,szkoły, ośrodki dla niepełnosprawnych ale również osoby prywatne. Oprócz produkcji i sprzedaży asortymentu zajmujemy się również jego transportem i montażem udzielając 24 lub 36 miesięcznej gwarancji. Wszystko wykonujemy kompleksowo.
Jesteśmy doświadczoną bo już z 10-letnim stażem działającą firmą, która dynamicznie się rozwija. Duże doświadczenie pozwala nam sprostać wszelkim postawionym zadaniom, a także zagwarantować najwyższą jakość oferowanych produktów, możliwie najkrótsze terminy realizacji zamówienia a wszystko to przy zachowaniu atrakcyjnych cen.
Plan długookresowy naszej firmy opiera się na wzmocnieniu pozycji firmy na rynku oraz pozyskiwaniu nowych odbiorców a także rozwój współpracy z innymi przedsiębiorstwami i instytucjami państwowymi.
Korzystając z naszych usług na pewno będziesz zadowolony!
Dla nas to WŁASNIE TY jesteś najważniejszy, a Twoje zadowolenie jest naszym SUKCESEM!!

 

www.drewutnie.pl

Informacje:

Zasięg działalności: Krajowy
Dni pracy:
  • poniedziałek
  • wtorek
  • środa
  • czwartek
  • piątek
  • sobota
  • niedziela

Mapa:
Jak dojechać:
Galeria / Zdjęcia :
  

Szukaj Firmy

GARDENA — Inspirujące ogrodnictwo

Najchętniej czytane artykuły

Domek narzędziowy niezbędny na każdej działce

Na każdej posesji, działce rekreacyjnej czy nawet ogródku działkowym, z czasem zaczynamy gromadzić coraz większą ilość narzędzi, przyrządów i sprzętów. Je...

Aeracja, wertykulacja, piaskowanie - Zabiegi pielęgnacyjne trawnika

Aby prawidłowo pielęgnować nasz trawnik powinniśmy pamiętać o trzech hasłach jak: wertykulacja, aeracja i piaskowanie trawnika. Często zdarza się, że pa...

Ogólna charakterystyka i klasyfikacja warzyw

Warzywa to rośliny zielne, których różne ich części używamy jako po...