Baza Firm Ogrodniczych


Altany Ogrodowe P.H.U.

Dane adresowe:

Ulica i Nr: Pogorzałki 7
Kod Pocztowy: 62-511
Miasto: Pogorzałki
Województwo: Wielkopolskie
Dane kontaktowe:

Tel: 887 790 462
Email: producent.drewno(at)o2.pl
Strona www:

Opis Firmy: PRODUCENT ALTAN OGRODOWYCH posiada w swojej ofercie Bogaty wybór altan i domków ogrodowych. W sprzedaży posiadamy altany od 2000 zł Solidne i estetyczne Altany ogrodowe, różne wielkości i kształty wybrane przez klienta wraz z impregnacją w kolorze. Tworząc konstrukcje i wyroby wydobywamy naturalne piękno drewna, co daje unikalne efekty.

Opis działalności / Oferta: Produkty i usługi
Altany Ogrodowe, Zestawy ogrodowe 2 wzory (wąski i szeroki), huśtawki z bala, place zabaw, budy, wc, sztachety ogrodowe, tarasy, daszki, wszelkiego rodzaju wyroby z drewna wykonane według zamówienia klienta.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu pomogę doradzić w odpowiednim wyborze po kontakcie tel. 887-790-462, 693-908-121 dokonam kosztorysu twojego zamówienia. ZADZWOŃ to nic nie kosztuje.

Altany, zestawy ogrodowe, domy z bali, producent domów z drewna , meble ogrodowe, wyroby z drewna, place zabaw, domy letniskowe, budowa domów z drewna, domy drewniane.
Informacje:

Zasięg działalności: Lokalny

Mapa:
Jak dojechać:
Galeria / Zdjęcia :
  

Szukaj Firmy

GARDENA — Inspirujące ogrodnictwo

Najchętniej czytane artykuły

Domek narzędziowy niezbędny na każdej działce

Na każdej posesji, działce rekreacyjnej czy nawet ogródku działkowym, z czasem zaczynamy gromadzić coraz większą ilość narzędzi, przyrządów i sprzętów. Je...

Aeracja, wertykulacja, piaskowanie - Zabiegi pielęgnacyjne trawnika

Aby prawidłowo pielęgnować nasz trawnik powinniśmy pamiętać o trzech hasłach jak: wertykulacja, aeracja i piaskowanie trawnika. Często zdarza się, że pa...

Ogólna charakterystyka i klasyfikacja warzyw

Warzywa to rośliny zielne, których różne ich części używamy jako po...